بیمه کارآفرین
روح الله زارعی کارشناس،مشاور و نماینده رسمی بیمه کارآفرین کد3032 و نماینده برتر استان لرستان
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


روح الله زارعی کارشناس و نماینده رسمی بیمه کارآفرین
نماینده برتر استان لرستان کد 3032
آدرس : بروجرد 45 متری شهرداری روبروی شهرداری
تلفن : 06642516062 و 06642501573 و 09901153032 و 09339003032

مدیر وبلاگ :روح الله زارعی

 

همتی خبر داد: استعلام آنلاین بیمه شخص ثالث همه شركت های بیمه از اول آذر

 

 

 

همتی از استعلام آنلاین بیمه شخص ثالث همه شركت های بیمه از اول آذر خبر داد و گفت: از اول آذر ماه همه بیمه های شخص ثالث باید آنلاین صادر شوند تا هر بیمه گری بتواند به صورت آنلاین استعلام بیمه نامه را انجام دهد.

 

به گزارش ریسک نیوز،

 

به گزارش وبلاگ خبری بیمه گارآفرین عبدالناصر همتی، رئیس كل بیمه مركزی صبح امروز در مراسم هشتاد و یكمین سالگرد تاسیس بیمه ایران كه با حضور مدیرعامل و مدیران ستادی بیمه ایران برگزار شد از استعلام آنلاین بیمه شخص ثالث  همه شركت های بیمه از اول آذر خبر داد و گفت: از اول آذر ماه همه بیمه های شخص ثالث باید آنلاین صادر شوند تا هر بیمه گری بتواند به صورت آنلاین استعلام بیمه نامه را انجام دهد.

 

 

رئیس كل بیمه مركزی با اشاره به تاكید مقام معظم رهبری در خصوص  اقتصاد مقاومتی و توسعه ملی با تكیه بر نیروهای داخلی گفت: تلاش برای افزایش ظرفیت بیمه اتكائی كشور یك ضرورت است و تجارب كسب شده در دوره تحریم را باید حفظ و تقویت كنیم.

 

 

وی با اشاره به روند رشد حق بیمه و خسارت شخص ثالث طی شش ماهه اخیر سال ۱۳۹۵ گفت: حل معضلات و مشكلات صنعت بیمه خیلی دور از ذهن نیست و با تدبیر، همراهی و همدلی صنعت بیمه امكان پذیر است.

 

 

دكتر همتی از استعلام آنلاین بیمه شخص ثالث  همه شركت های بیمه از اول آذر خبر داد و گفت: از اول آذر ماه همه بیمه های شخص ثالث باید آنلاین صادر شوند تا هر بیمه گری بتواند به صورت آنلاین استعلام بیمه نامه را انجام دهد.

 

 

وی در خصوص برنامه ریزی برای افزایش ضریب نفوذ بیمه های عمر در كشور گفت: همه شرکتهای بیمه در این فرهنگ سازی و افزایش ضریب نفوذ می تواند نقش اساسی داشته باشد و بیمه مركزی هم از طرح های جدید و شركت های بیمه تخصصی در این زمینه استقبال و حمایت كند.

 

 برای عضویت در کانال تلگرام بیمه کارآفرین اینجا کلیک کنید

نوع مطلب : بیمه کارآفرین، اخبار بیمه ای استان، 
برچسب ها : بیمه کارآفرین+بیمه مرکزی+همتی+آذر+خدمات+مشاوره+بیمه آتش سوزی+بیمه عمر+روح الله زارعی+کارشناس+مشاور+لرستان+نفوذ+ضریب+بیمه شخص ثالث+اخبار+روز+سال 1395،
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 17 آبان 1395

 

 به گزارش روح الله زارعی مراسم پرداخت خسارت آتش سوزی پاساژ قا‌‌ئم خرم آباد با حضور مدیر کل بیمه کارآفرین استان  لرستان جناب آقای دکتر شاهرخی و جناب آقای آریایی مدیر کل ستاد بحران استان و جناب آقای ستار قهرمان مدیر شعبه بروجرد و  اعضای محترم اتاق اصناف و جمعی از مسئولین استان لرستان و زیان دیدگان این  حادثه برگزار گردید.

12 آبان ماه 1395

در این مراسم مدیر کل بیمه کارآفرین استان لرستان از پرداخت خسارت 11 واحد از حادثه دیدگان پاساژ قائم خرم‌آباد  خبر داد.

"سید محمد صادق شاهرخی" ،با بیان این که از 136 واحد خسارت دیده پاساژ قائم فقط 21 واحد بیمه بودند که 11 مورد آن تحت پوشش بیمه کارآفرین بوده‌اند،اظهار داشت:با تلاش‌های صورت گرفته و بدون در نظر گرفتن مقصر یا مقصران حادثه موفق به پرداخت خسارت این 11 واحد در کمتر از یک ماه شدیم.

وی با ابراز این که لبخند روی لب‌های این 11 نفر موجب خرسندی گردید،ادامه داد:از طرفی مابقی خسارت دیدگان که بیمه نبوده‌اند موجب ناراحتی ما شده است.

مدیرکل بیمه کارآفرین لرستان خاطرنشان ساخت:متأسفانه نگاه مردم به بیمه نگاه مطلوبی نیست در صورتی که اگر مردم به بیمه روی بیاورند جان و مال خود را حفظ نموده‌اند.

شاهرخی تصریح کرد:حادثه هیچ‌گاه خبر نمی‌کند لذا مردم برای امنیت سرمایه‌های خود در شرکت‌های بیمه‌ای خود را بیمه نمایند.


آپلود عکس" alt="بیمه آتش سوزی" />

تصاویر بیشتر در ادامه مطالبآپلود عکس" alt="پرداخت خسارت آتش سوزی پاساژ قائم خرم آباد" />عکسهای بیشتر


نوع مطلب : بیمه کارآفرین، اخبار بیمه ای استان، اخبار بیمه ای، بیمه آتش سوزی، 
برچسب ها : بیمه+آتش سوزی+خرم آباد+آتش سوزی پاساژ قائم خرم آباد+پرداخت خسارت+چک+شاهرخی+مدیر کل استان+لرستان+بیمه کارآفرین+روح الله زارعی+بروجرد+شعبه لرستان+شعبه بروجرد+زیان دیده،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 12 آبان 1395
آپلود عکس" alt="بیمه آتش سوزی" />

صدور بیمه آتش سوزی برای تمام منازل مسکونی در سراسر کشور
ارسال رایگان
صدور بیمه نامه به صورت آنی
بیمه کارآفرین
مشاور و کارشناس امور بیمه روح الله زارعی
همراه : 09166621201
دفتر :06642516062  و  06642516569  و  06642501573

نوع مطلب :
برچسب ها : بیمه آتش سوزی+بیمه کارآفرین+روح الله زارعی+تخفیف+ارسال+رایگان+تلفن+قیمت،
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 10 آبان 1395
آپلود عکس" alt="بیمه بدنه" />

صدور بیمه بدنه در کوتاهترین زمان با تخفیف ویژه
بروجرد45 متری شهرداری روبروی شهرداری
همراه :09166621201
دفتر :06642516062  و  06642516569  و  06642501573


نوع مطلب :
برچسب ها : بیمه بدنه+تخفیف+صدور+ارسال+ویژه،
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 10 آبان 1395

سوال: اگر کسی هم بیمه عمر و سرمایه گذاری و هم بیمه حوادث انفرادی یا حوادث دانش آموزی؛ داشته باشد. در صورت بروز حادثه؛ می تواند از این سه محل هزینه بگیرد ؟

 

پاسخ: بخش غرامت فوت و نقص عضو بیمه های حوادث و نیز بیمه های زندگی تابع اصل غرامت نیستند به شرطی که در زمان صدور هر بیمه نامه، وجود بیمه نامه های قبلی به اطلاع بیمه گر رسانده شود.

سوالات و جوابهای بیشتر در

http://karafarinzaraey.mihanblog.com/

جهت عضویت در کانال تلگرام

https://telegram.me/zareeibimehkarafarin

نوع مطلب :
برچسب ها : بیمه عمر+سرمایه گذاری+حوادث+بیمه کارآفرین+روح الله زارعی+دیه+تصادف+بیمه کارآفرین،
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 9 آبان 1395

سوال26؟

 

میخواستم بدونم بیمه عمر چیه؟ چه مزیت هایی داره؟ چه فرقی با طرح های سرمایه گذاری بانک ها دارن؟

 

چه شرکت های خدمات بهتری می دن؟

 

 

جواب از :

روح الله زارعی کارشناس ،مشاور و نماینده رسمی بیمه کارآفرین

خرید بیمه عمر یعنی فروش ریسک

 روح الله زارعی" />

دوست عزیز بیمه عمر در واقع از دوقسمت تشکیل میشه یکی بحث پوشش های بیمه ای میباشد .

دو بحث سرمایه گذاری است .

 

اما سرمایه گذاری در بانک فقط سرمایه گذاری است

 

بحث پوشش ها شامل پوشش امراض خاص شامل (1-انواع سرطانها 2-عمل قلب باز 3-پیوند اعضا 4- سکته قلبی و5-سکته مغزی) میباشد.

 

دارای پوشش از کارافتادگی و فوت میباشد  که واقعا اینجا جای توضیح دادن مزیت های بیمه عمر نیست پس سعی میکنم با یک مثال بهتر این محصول با ارزشو معرفی کنم.

 

برای مثال فرض کن دوکارمند که نزدیک عید هرکدام 2میلیون تومان عیدی گرفته اند یکی از انها پولش را میگذارد دربانک و دیگری در بیمه عمر .

حالا حالات مختلف را بررسی کنیم:

 

1.فرض کن 8ماه بعد هر دو به یک عمل قلب باز نیاز پیداکردند کارمند اول باید هزینه عملش را خودش بدهد بنابراین پولش را از بانک برمیدارد و برنامه ریزی اش خراب میشود اما شخص دوم از 15تا25میلیون (بسته به شرکتی که انتخاب کرده است)میتواند از بیمه عمرش استفاده کند

 

2.اگر هر دوی این کارمندان محترم خدای ناکرده براثر حادثه ای ازکارفتاده بشوند کارمند اول فقط یک مستمری ازتامین اجتماعی میگیرد و قطعا دیگر نمیتواند سرمایه گذاری اش را ادامه دهد اما کارمند دوم علاوه بر ان مستمری اول یک غرامت میگیرد (معادل پنجاه میلیون تومن)دوما حق بیمه ای که سالانه پرداخت میکرد، شرکت بیمه به جای آن فرد پرداخت میکند،درواقع سرمایه گذاری فرد به صورت خودکارادامه می یابد  و در بعضی شرکت ها از 2 تا 3 برابر حق بیمه سالانه که پرداخت میکرد یک مستمری سالانه هم میگیرد.

 

3.اگر خدانکرده بر اثر حادثه ای هردوکارمند فوت بکنند خانواده کارمند اول فقط از مستمری ناچیز تامین اجتماعی استفاده میکند و آن دو میلیون که دربانک بود را نهایتا بردارند اما خانواده کارمند دوم علاوه بر مستمری از دویست تا ششصد میلیون تومان هم به عنوان غرامت از شرکت بیمه ای دریافت میکنند.

 

4.انشالا که هیچ کدام ازین اتفاق ها نیفتد درنهایت در دوران بازنشستگی کارمند دوم علاوه بر تامین اجتماعی میتواند از بیمه عمر خودش نیز حقوق دریافت کند یا اندوخته اش که چندین برابر پرداختی اش در این سال ها بوده را یکجا دریافت کند.

 

 

روح الله زارعی مشاور ،کارشناس و نماینده رسمی بیمه کارآفرین

شماره های تماس : 06642516062 و 06642516569

همراه : 09166621201

 

کانال تلگرام بیمه کارآفرین

نوع مطلب : بیمه کارآفرین، بیمه عمر، 
برچسب ها : بیمه عمر+بیمه+پس انداز+بانک+سود+قلب+سرطان+پیوند+بیمه کارآفرین+روح الله زارعی+خسارت+دیه+فوت+بیماری+بیمارستان+لرستان+برتر+سوال+3032+،
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 4 آبان 1395

سوال 25؟

بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری کدوم شرکت هست و چه مزیتی نسبت به بقیه شرکت ها داره؟

 

 

با سلام بر شما

 

فارغ از هر برندی باید به این نکته اشاره کنم که هرکسی باید بسته به نیاز خود بیمه عمر را خریداری کند و باید حتما با یک مشاور خبره بیمه ای عمر مشورت نموده و از او بخواهد بهترین پیشنهاد بیمه ایی رابرایتان طراحی کند .

 

چند نکته بسیار مهم که بایدتوجه فرمائید :

 

1 - هیچگاه بدون بررسی و تحلیل دقیق شرایط شرکت ها با کمک یک مشاوره خبره اقدام به خرید هیچ خدمات و کالایی نکنید .

 

2- از هرکسی که ادعایی می کند و یا قانونی را مطرح می کند حتما مستندات بخواهید و همه مستندات مکتوب و قابل استناد و با منبع  باشند.

 

3-  قبل از خرید شرایط اقتصادی و توان پرداخت خود را مشخص کنید ، چون پس از عقد قرارا داد بیمه ،اگر توان پرداخت آن مبلغ ( ماهانه ، 3 ماهه ، 6ماهه ، سالانه ) را با شرایط فعلی خود نداشته باشید متضرر خواهید شد .

 

4- لطفا نگاه نکنیدکه فلان دوست یا آشنا این بیمه را خریده ، پس حتما چیزی بوده است و دلیل انتخابتان ملاک قرار دادن آنها نباشد ، چه بسا شرایط بیمه نامه آن شخص با شما یکی نبوده و یا ایشان هیچ تحقیقی در زمان خرید نکرده باشند.

 

5- هیچ شرکت بیمه بدی نداریم ، پس از اشخاصی که دائم در حال تخریب دیگر شرکتهای بیمه ای هستند بپرهیزید ، اینگونه اشخاص چون اطلاعات درستی ندارند در انتخاب شما را  مردد خواهند کرد ( یک توصیه برای تمام عمر " هیچگاه با انسان های منفی نگر و تخریب گر معاشرت نکنید ، چون این اشخاص فاقد اخلاق و مهارت در کارشان هستند " )

 

6- همیشه از مشاور بیمه ایی خود بخواهید که کاملا شرایط خرید ، سود ، بازخرید ، وام ، پوشش های بیمه ایی ، موارد استثنا و دوره انتظار بیماری ها و حوادث را برایتان کامل توضیح دهد.

 

7- پس از موارد 6 گانه فوق ، با خیال راحت بیمه خود را از هر شرکتی که احساس می کنید نیاز های شما را برآورده  می کند خریداری نموده و همیشه به داشتن بیمه عمر افتخار کنید .

 

 

 

شاد و سلامت و پر توان باشید.

 

________________

 

قبل از خرید هر بیمه نامه ایی ، از مشاوره رایگان ما  بهره مند شوید ، با مشاوره ما بهترین بیمه نامه را خواهید داشت.

 

روح الله زارعی مشاور ،کارشناس و نماینده رسمی بیمه کارآفرین

شماره های تماس : 06642516062 و 06642516569

همراه : 09166621201


برای عضویت در کانال بیمه کارآفرین اینجا را کلیک کنید

نوع مطلب : مقالات بیمه ای، بیمه عمر، 
برچسب ها : سوال+جواب+بیمه عمر+شرکت+بهترین+روح الله زارعی+بیمه+سود+مشاور+کارآفرین+لرستان+خبر+اخبار+3032+بروجرد+سرمایه گذاری،
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 3 آبان 1395

 

سوال؟

سلام

من ماهیانه ۱۰۰هزار تومن پس انداز کنم در بانک بهتره یا بیمه عمر????!!!!!

من خودم بیمه ای هستم ولی مطمن نیستم کدام طرح مناسبتره برای مشتری

این رو بگم من جوونم و اصلا پوششهای بیمه ای برام مهم نیستند

در شرایط یکسان مقایسه علمی کنید اساتید و جواب بنده رو بدید.

 

 

   

 

با سلام ،

 

شخصا با اینطور قیاس کردن موافق نیستم ، و طبق یک اصل مهم باید هرشخصی یک بیمه عمر خوب ، یک پس انداز خوب ، یک حساب بانکی خوب ، یک ماشین و یک منزل خوب داشته باشد ولی برای روشن شدن موضوع توجه شما را به مطالب زیر جلب می کنم .

 

* نکته : بیمه عمر و پوشش هایش بسیار مهم هستند و صرفا به دید یک سرمایه گذاری به آن نباید فکر کرد ( امروز جوانیم و سلامت ، فردا با گذر سن باز همین توانایی ها و سلامت را خواهیم داشت؟؟؟!!! آیا کسی می تواند این تضمین را به ما بدهد ؟؟!!) 

 

 نکته مهم : بیمه عمر و سرمایه گذاری یا سپرده گذاری در بانک ؟

تفاوت این سرمایه گذاری با سپرده گذاری در بانک در دو جنبه مهم قابل اشاره است اول اینکه سپرده گذاری در بانک نیاز به سرمایه قابل توجه و کلان در ابتدای سرمایه گذاری دارد . در صورتیکه این سرمایه ، در بیمه های عمر و سرمایه گذاری با جمع آوری پس انداز های کوچک شکل میگیرد و سود تضمینی و بهره مرکب هم به آن تعلق میگیرد و دوم اینکه پس از پرداخت اولین قسط ، بیمه شده تحت پوشش های بیمه ای قرار میگیرد .

 

مرور کلی بر مزایای بیمه های عمر و اندوخته ساز

دریافت سود تضمینی

حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای پنج سال اول این بیمه نامه %18 بوده و برای 5 سال بعد از آن %15 در هر سال و مازاد بر آن 10%  می باشد ( این در حالی است که تجربه در 2 دهه اخیر ثابت کرده است هرسال تغییرات قابل ملاحظه ایی در سود های بانکی داشته ایم ).

 

دریافت سود مشارکت در منافع :

 

یکی دیگر از امتیازات بیمه عمر ، این است که شما در سرمایه گذاری های صورت گرفته توسط شرکت از محل حق بیمه های عمر شما سهیم هستید، در حالیکه در بانک به این صورت نیست و بانک نمی تواند شما را در سرمایه گذاریهای خودش  سهیم کرده و درصد بالاتر از قرارداد توافق شده به شما پرداخت نماید.

دریافت وام

یکی از مزایای این بیمه نامه در یافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. از پایان سال دوم می توانید تا %90 از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید.

دریافت سود خالص

سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به شما می باشد.

سرمایه بدون باز پرداخت

سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می باشد و برای موارد مختلف می توانید از آن استفاده کنید.

 

نتیجه گیری ...

با توجه به سود تضمینی، مدت قرارداد، پوشش های بیمه ای و شرایط خاص بیمه عمر، سرمایه گذاری در شرکت های بیمه از پائین ترین ریسک برخوردار می باشد.

شما با پرداخت مبالغ و پس اندازهای کوچک در انتهای قرارداد از صندوق و سرمایه ای بزرگ و قابل توجه برخوردار می شوید.

در تمام سالهای بیمه از پوشش بیمه ای و چتر حمایت شرکت بیمه برخوردار بوده اید.

 

بیمه های عمر و ذخایر انباشته آن به عنوان یک عامل می تواند در ارتقای سطح تولید ملی نقشی سازنده ایفا نماید و این افزایش سطح تولید پرداخت سرمایه ها و غرامت های کلیه رشته های اشخاص در تسریع گردش چرخ های اقتصادی کشور موثر خواهد بود.

امیدواریم فرهنگ خرید و آشنایی با بیمه نامه های عمر و تامین آتیه در جامعه ما هر روز بیشتر شود تا هر کدام از ما در آینده از پس اندازی که از امروز برای خودمان برنامه ریزی کرده ایم برخوردار شویم.

 

________________

 

قبل از خرید هر بیمه نامه ایی ، از مشاوره  ما از شنبه تا چهار شنبه بهره مند شوید ، به شما تضمین می دهیم با مشاوره ما بهترین بیمه نامه را خواهید داشت.

 

شاد و سلامت باشید.

 

_________________

 

روح الله زارعی کارشناس و نماینده رسمی بیمه کارآفرین

 

مشاوره و صدور انواع بیمه نامه

 

جهت ارتباط با ما از طریق:

تلفن :06642516062 و 06642516569

همراه:09166621201

تلگرام: @zareeibimeh

 

جهت عضویت در کانال تلگرام بیمه کارآفریننوع مطلب : بیمه کارآفرین، مقالات بیمه ای، بیمه عمر، 
برچسب ها : سوال+بیمه+بانک+پس انداز+سود+خانه+مشاوره+عمر+زارعی+3032+بروجرد+لرستان+صدور+فروش+آینده+خرید+سرمایه گذاری+مسکن+سود+وام،
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 2 آبان 1395

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
پربازدیدترین مطالب
تماس با ما اوقات شرعی پنجره جدید مشاهده صفحه جدید افراد انلاین Online User ابزار نضر سنجی IS
کد الکسا
فال عشق
اخرین اخبار
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic